sdílej hru

World of Warships

World of Warships popis hry

Akční simulace námořní bitvy, graficky povedená multiplayer online hra. Hráči bojují s několika třídami válečných lodí, které mají různou obratnost, rychlost a bojové schopnosti. Hra byla původně uvedena pod názvem World of Battleships, po roce byla přejmenována na World of Warships, Battle ships(Bitevní lodě) je nyní jedna z nabízených tříd plavidel. Hra je hratelná zdarma, stačí se zaregistrovat, stáhnout a nainstalovat hru do počítače.

Námořní flotila

Hra obsahuje několik tříd lodí, které mají různé vlastnosti a bojové schopnosti. Ve hře bojují americká, japonská, německá a sovětská plavidla a vývojáři do hry postupně přidávají další válečné lodě britské, čínské a polské.

válečné lodě a plavidla

Letadlové lodě

Samostatná plavidla v bitvách přinášejí prvky strategie v reálném čase. Z letadlových lodí startují tři druhy letadel, střemhlavé bombardéry, stíhači a torpédové bombardéry. Letadla ovlivňují hru ze vzduchu, mohou vyhledávat nepřátelské lodě a útočit.

Křižníky

Nejovladatelnější třída válečných plavidel. Na otevřených vodách rychle reagují a mají velkou palebnou sílu. Mohou chránit torpédoborce před silnějšími loděmi, bojovat s dalšími křižníky a jsou vybaveny i torpédy a kanóny s protivzdušnou obranou.

Torpédoborce

Nejrychlejší a nejobratnější lehce pancéřovaná plavidla. Díky rychlosti snadno vyhledávají nepřátelské lodě, poskytují podpůrnou protivzdušnou obranu spojencům a mohou zničit nepřátelské lodě pomocí torpéd.

Bitevní lodě

Největší palebná síla a těžký pancíř dělá z bitevních lodí monstra, která způsobují protivníkům velká poškození jejich plavidel. Jsou vybaveny baterií děl, která spolehlivě zničí malá plavidla protivníků a protiletadlové kanóny poskytují obranu proti útokům ze vzduchu.

hra obsahuje rozsáhlé mapy

Herní mapy

Rozsáhlé mapy o rozloze kolem 50x50 kilometrů, nabízí mnoho strategických možností vedení námořních bitev a jsou vytvořeny podle míst a oblastí, kde se odehrávaly skutečné bitvy, v různých podnebních pásmech, mořích i oceánech. Každá mapa má své vlastní podmínky a počasí, díky tomu nabízí odlišný zážitek ze hry.

Jak hrát World of Warships

Tato online hra je zdarma ke stažení. Klikněte na tlačítko hraj hru zdarma a budete přesměrováni na oficiální stránky, kde najdete také podrobnější, aktuální návod na hraní této hry. Zkontrolujte minimální požadavky na systém, hardware počítače a volné místo na pevném disku. Získejte svůj herní účet, stáhněte hru na pevný disk a nainstalujte. Spusťte hru a můžete začít hrát.

Nároky hry na systém a hardware

minimální
  • operační systém: Windows XP 32-bit
  • procesor: Intel Core i3 mobile, Intel Core2Quad, AMD FX 4100+
  • grafika: Nvidia GeForce GT8800, Intel HD 4000, AMD 4650+
  • paměť RAM: 2GB
  • volné místo HDD: 30GB
doporučený
  • operační systém: Windows 7 64 bit
  • procesor: Intel Core i5 desktop, AMD FX 8150+
  • grafika: Nvidia GeForce GTX 550 Ti, AMD R7 250x
  • paměť RAM: 4GB
  • volné místo HDD: 30GB
strhující námořní bitvy

Hry MMO