sdílej stránku
Novinky
nové html5 hry které můžete hrát zdarma v prohlížeči

Nové html5 hry můžete hrát zdarma na každém chytrém zařízení v internetovém prohlížeči

  • 26. říjen 2016
  • jrk
  • téma: novinky html5 hry

Prohlížečové html5 hry patří mezi novější kategorie online her. Podobně jako prohlížečové flash hry i html5 hry je možné spustit jednoduše na internetových stránkách v prohlížeči. Nyní můžete hrát html5 hry zdarma bez instalace i zde na stránkách hry-hry.cz

Nejnovější prohlížečové html5 hry fungují na každé platformě s moderním internetovým prohlížečem a přístupem na internet. Můžete je hrát kdykoli na PC, tabletu i smartphonu. Tyto hry naprogramované v html a java scriptu, nejsou extra náročné na výkon vašeho zařízení a spustí se během chvíle po načtení stránky s hrou. Protože mají velkou budoucnost, v současné době vzniká mnoho nových html5 her a dávají tak hráčům stále lepší výběr a nové možnosti zábavy.

Jaké html5 hry si zahrajete

Nabídka HTML5 her je na stránkách hry-hry.cz rozdělená podle žánrů a každý hráč si najde téma, které mu bude vyhovovat. Jsou tu na výběr logické hry, akční hry, střílečky, hry závodní s auty i motocykly. Některé html5 hry mohou hrát 2 hráči html5 hry pro 2 hráče. Hry jsou jednoduché, oddechové a skvěle se hodí na vyplnění volné chvíle, nebo jen tak pro pobavení. Témata html5 online her najdete na stránce hlavních kategorií online her, kde jsou odkazy na všechny html5 hry, které můžete hrát na těchto internetových stránkách. V každé tématické kategorii najdete na výběr několik her v podobném stylu.

Sdílejte hry s přáteli

Stránky s hrami i články na tomto blogu můžete také sdílet na sociální sítě, twitter, google+ a facebook a pozvat k hraní html5 her své přátele.

sdílejte herní stránky na facebook, twitter a google+

Sdílejte stránku blogu, s popisem html5 hry, nebo stránku s vaší oblíbenou hrou, pomocí tlačítek pro sdílení nahoře a dole na každé stránce. Do příspěvku se automaticky vloží adresa sdílené stránky.